Aktuality

Rozhodnutí o přijetí do MŠ od 1.9.2020

29. 5. 2020vyvěšeno v záložce ÚŘEDNÍ DESKA

Číst více

Procvičování pro předškoláky a nejen pro ně

2. 5. 2020E-book ZDARMA je určen pro všechny malé šikuly, kteří se v září chystají usednout do lavic v první třídě. E-book je koncipovaný tak, aby jednotlivé aktivity děti mohly vyzkoušet v domácím prostředí s rodiči. Odkaz na web: http://www.e-predskolaci.cz/15-hlavni-clanky/88-e-book-zdarma-ze-skolky-do-lavic?fbclid=IwAR2E76YlFmhblID38qQ3pEwC4HY89u7yp6L9bxleUWam0ilrMMssWGrLL8Q

Číst více

Zdravíme všechny děti z naší školky a jejich rodiče

28. 4. 2020Vážení rodiče, nabízejte prosím dětem různorodé činnosti- kreslení, modelování, stříhání, zpívejte si spolu, choďte ven na procházky a hlavně si spolu hrajte a povídejte. Pro zkrácení času v karanténě, jsme vybrali několik pracovních listů k vypracování. Pokud nemáte možnost si pracovní listy vytisknout, zavolejte prosím, rády Vám je poskytneme v tištěné podobě. Doufáme, že se vše brzy vrátí do normálu a my se na to už teď moc těšíme. Celý kolektiv Vám přeje mnoho zdraví, sil a snad brzy na viděnou.

Číst více

Zápis do mateřské školy na šk. rok 2020/2021

15. 4. 2020Zápis k předškolnímu vzdělávání proběhne v souladu s právními předpisy. Uskuteční se v termínu dle školského zákona, tedy v období 2. května 2020 do 16. května 2020. V souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 bude zápis probíhat bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců. Všechny formuláře k zápisu do MŠ pro školní rok 2020/2021 najdete v záložce "Dokumenty". Rodiče, kteří nemají možnost tisku dokumentů, ať se obrátí telefonicky na vedení MŠ.

Číst více

Informace o změně platby školného v době přerušení provozu MŠ Mikulášovice

4. 4. 2020Vážení rodiče, v tomto období, kdy je přerušen provoz Mateřské školy Mikulášovice byla upravena výše úplaty za předškolní vzdělávání , viz Dodatek č.1 k Směrnici č.ÚČ 1/2020 o stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání dítěte v MŠ

Číst více

Zveřejnění textu od Jitky Horové Ekoateliér s nabídkou nápadů na tvoření rodičů s dětmi

2. 4. 2020Dobrý den, Zdravíme vás a připojujeme se k nabídkám pomoci v době koronaviru. V souvislosti s koronavirem jsme začali poskytovat pomoc maminkám a babičkám s dětmi v izolaci - náměty, jak zabavit děti. Jedná se o jarní ekonápady pro tvoření s dětmi. Svojí pomoc jsme již inzerovali na i-dnes a vyhlásili v Českém rozhlasu a maminky se ozývaly a byly rády. Protože bychom tuto věc rádi nabídli co největšímu počtu rodičů i prarodičů ( babičky také hlídají ), prosíme vás - školy o pomoc formou informování rodičů a žáků. Jedná se o ucelený soubor výtvarných nápadů , akreditovaný ministerstvem školství. Děkujeme a přejeme vám hodně zdraví. Jitka a Oldřich Horovi Ekoateliér telefon : 737 913 659 text k rozeslání: JAK ZABAVIT DĚTI Pomoc pro maminky s dětmi v celé ČR. Ekonáměty pro jarní tvoření vám pošleme na váš e-mail zdarma. Zabavte děti vesele a hravě. Stačí na e-mail ekoatelier@gmail.com zaslat zprávu „ŽÁDÁM O NÁPADY“.

Číst více
 
sign

Najdete nás na

Mikulášovice 1066,
40779, Mikulášovice