Aktuality

Zveřejnění textu od Jitky Horové Ekoateliér s nabídkou nápadů na tvoření rodičů s dětmi

02. 04. 2020
Dobrý den,
Zdravíme vás a připojujeme se k nabídkám pomoci v době koronaviru. V souvislosti s koronavirem jsme začali poskytovat pomoc maminkám a babičkám s dětmi v izolaci - náměty, jak zabavit děti. Jedná se o jarní ekonápady pro tvoření s dětmi. Svojí pomoc jsme již inzerovali na i-dnes a vyhlásili v Českém rozhlasu a maminky se ozývaly a byly rády. Protože bychom tuto věc rádi nabídli co největšímu počtu rodičů i prarodičů ( babičky také hlídají ), prosíme vás - školy o pomoc formou informování rodičů a žáků. Jedná se o ucelený soubor výtvarných nápadů , akreditovaný ministerstvem školství.
Děkujeme a přejeme vám hodně zdraví.
Jitka a Oldřich Horovi
Ekoateliér
telefon : 737 913 659

text k rozeslání:
JAK ZABAVIT DĚTI
Pomoc pro maminky s dětmi v celé ČR. Ekonáměty pro jarní tvoření vám pošleme na váš e-mail zdarma. Zabavte děti vesele a hravě. Stačí na e-mail ekoatelier@gmail.com zaslat zprávu „ŽÁDÁM O NÁPADY“.

sign

Najdete nás na